CRCW040280R6FKTD
MFR.Part #
CRCW040280R6FKTD
JLCPCB Part #
C4200536
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount