CRCW0402787KFKTD
MFR.Part #
CRCW0402787KFKTD
JLCPCB Part #
C3943163
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount