SG73P1EWTTP4702F
MFR.Part #
SG73P1EWTTP4702F
JLCPCB Part #
C4122583
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS