CRCW04026K65DKEDP
MFR.Part #
CRCW04026K65DKEDP
JLCPCB Part #
C4037974
Description
-55℃~+155℃ 6.65kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS