RN65E1402FRSL
MFR.Part #
RN65E1402FRSL
JLCPCB Part #
C1806508
Description
-65℃~+175℃ 14kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors