Y0020270K000T9L
MFR.Part #
Y0020270K000T9L
JLCPCB Part #
C1494630
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 250mW 270kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS