CRCW04024M75FKED
MFR.Part #
CRCW04024M75FKED
JLCPCB Part #
C2085620
Description
-55℃~+155℃ 4.75MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS