RM04F5621CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM04F5621CT
JLCPCB Part #
C4067038
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS