CRCW0402340RFKTD
MFR.Part #
CRCW0402340RFKTD
JLCPCB Part #
C3979994
Description
-55℃~+155℃ 340Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount