RWR81S4530FRB12
MFR.Part #
RWR81S4530FRB12
JLCPCB Part #
C1450970
Description
-55℃~+250℃ 1W 453Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors