CRCW040230K0JNEE
MFR.Part #
CRCW040230K0JNEE
JLCPCB Part #
C4074055
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS