CRCW040228R7FKED
MFR.Part #
CRCW040228R7FKED
JLCPCB Part #
C3918451
Description
-55℃~+155℃ 28.7Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS