CRCW040228K0FKTE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW040228K0FKTE
JLCPCB Part #
C4089036
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount