CRCW0402270RFKEDHP
MFR.Part #
CRCW0402270RFKEDHP
JLCPCB Part #
C313380
Description
-55℃~+155℃ 200mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS