RT0402BRB07976RL
MFR.Part #
RT0402BRB07976RL
JLCPCB Part #
C5878744
Description
-55℃~+155℃ 63mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS