CRCW040224K9FKTE
MFR.Part #
CRCW040224K9FKTE
JLCPCB Part #
C4229427
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount