CRCW040220K0FKTD
MFR.Part #
CRCW040220K0FKTD
JLCPCB Part #
C1854527
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 62.5mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount