SMAJ150CA-E3/61
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMAJ150CA-E3/61
JLCPCB Part #
C1976700
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1.2A 150V 167V 1uA 243V 300W Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS