CRCW0402205RFKTD
MFR.Part #
CRCW0402205RFKTD
JLCPCB Part #
C4552802
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount