BFC242071304
MFR.Part #
BFC242071304
JLCPCB Part #
C3801658
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 130nF 160V、630V ±2% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS