CRCW0402174RFKED
MFR.Part #
CRCW0402174RFKED
JLCPCB Part #
C4035347
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS