Y16242K74000Q0W
MFR.Part #
Y16242K74000Q0W
JLCPCB Part #
C4193764
Description
-55℃~+150℃ 2.74kΩ 200mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount