CRCW040216R9FKTD
MFR.Part #
CRCW040216R9FKTD
JLCPCB Part #
C5629404
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount