RN55E1782DB14
MFR.Part #
RN55E1782DB14
JLCPCB Part #
C1415237
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.8kΩ Metal Film Resistors ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors