PLTT0805Z1871AGT5
MFR.Part #
PLTT0805Z1871AGT5
JLCPCB Part #
C4286884
Description
-55℃~+215℃ 1.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS