CRCW040215K8FKTD
MFR.Part #
CRCW040215K8FKTD
JLCPCB Part #
C4257710
Description
-55℃~+155℃ 15.8kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount