CRCW0402127KFKTD
MFR.Part #
CRCW0402127KFKTD
JLCPCB Part #
C4298642
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 127kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount