ERJ-PA2F1741X
MFR.Part #
ERJ-PA2F1741X
JLCPCB Part #
C4221219
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS