CRCW02019R10FXED
MFR.Part #
CRCW02019R10FXED
JLCPCB Part #
C2095796
Package
0201
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 30V 50mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS