CRCW020182K0FKED
MFR.Part #
CRCW020182K0FKED
JLCPCB Part #
C2087187
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 30V 50mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS