CRCW02015R60JXED
MFR.Part #
CRCW02015R60JXED
JLCPCB Part #
C4031582
Package
0201
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 5.6Ω 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS