CRCW0201270RFNED
MFR.Part #
CRCW0201270RFNED
JLCPCB Part #
C2101093
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 30V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS