CMF5519K600FEBF
MFR.Part #
CMF5519K600FEBF
JLCPCB Part #
C1420707
Description
-55℃~+175℃ 19.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors