CRCW0201160RFNED
MFR.Part #
CRCW0201160RFNED
JLCPCB Part #
C4157687
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS