RLR05C1403FRRE519
MFR.Part #
RLR05C1403FRRE519
JLCPCB Part #
C3410279
Description
-65℃~+150℃ 125mW 140kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors