RN55C1182DB14
MFR.Part #
RN55C1182DB14
JLCPCB Part #
C1434597
Description
-65℃~+175℃ 11.8kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors