CPW20750R0JB14
MFR.Part #
CPW20750R0JB14
JLCPCB Part #
C1496011
Description
-65℃~+275℃ 20W 750Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors