Y14532K20000F9L
MFR.Part #
Y14532K20000F9L
JLCPCB Part #
C1473331
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 600mW ±0.2ppm/℃ ±1% 插件 Through Hole Resistors ROHS