CPW20130R0JB14
MFR.Part #
CPW20130R0JB14
JLCPCB Part #
C1496514
Description
-65℃~+275℃ 130Ω 20W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors