CPW075R600GB14
MFR.Part #
CPW075R600GB14
JLCPCB Part #
C1482358
Description
-65℃~+275℃ 5.6Ω 7W Wirewound Resistor ±2% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors