RWR84S2R32FRB12
MFR.Part #
RWR84S2R32FRB12
JLCPCB Part #
C1478017
Description
-55℃~+250℃ 2.32Ω 7W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors