CPW052K500JE143
MFR.Part #
CPW052K500JE143
JLCPCB Part #
C1479956
Description
-65℃~+275℃ 2.5kΩ 5W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS