CPW0218R70FE14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPW0218R70FE14
JLCPCB Part #
C1480313
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 18.7Ω 2W Wirewound Resistor ±1% ±30ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS