CPR20R6800KE10
MFR.Part #
CPR20R6800KE10
JLCPCB Part #
C1485741
Description
-65℃~+275℃ 20W 680mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS