CPR208R200KE66
MFR.Part #
CPR208R200KE66
JLCPCB Part #
C1411598
Description
-65℃~+275℃ 20W 8.2Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS