TNPW080524R9BETA
MFR.Part #
TNPW080524R9BETA
JLCPCB Part #
C1722536
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount