CPR208R200JE10
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPR208R200JE10
Description
-65℃~+275℃ 20W 8.2Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% - Through Hole Resistors ROHS