CPR203R300KE10
MFR.Part #
CPR203R300KE10
JLCPCB Part #
C3454604
Description
-65℃~+275℃ 20W 3.3Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS