CPR201K800JE10
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPR201K800JE10
JLCPCB Part #
C1484940
Package
Plugin
Description
-65℃~+225℃ 1.8kΩ 20W Metal Oxide Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS