CPR2015R10JE10
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CPR2015R10JE10
JLCPCB Part #
C1485091
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 15.1Ω 20W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS